Sklep medyczny

Artykuły medyczne dla każdego

Poznaj bliżej nasz Sklep Medyczny

Dowiedz się więcej o  naszej firmie

Esovio - sklep medyczny

Dowiedz się więcej o  naszej firmie

Szanowni Państwo, serdecznie witamy na stronie Sklepu Medycznego ESOVIO. Oferujemy zaopatrzenie w wyroby medyczne – zarówno klientom indywidualnym, jak i
instytucjonalnym – gabinetom lekarskim, przychodniom, szpitalom.

W naszym sklepie medycznym zaopatrzą się Państwo w artykuły medyczne, które ułatwiają funkcjonowanie w życiu codziennym zarówno osobom chorym, jak również ich opiekunom, a także tym, którzy profilaktycznie dbają o stan swojego zdrowia. Pomagamy, doradzamy i dobieramy najlepszy sprzęt medyczny - oferujemy rozwiązania z zakresu ortopedii i rehabilitacji, które zwiększają sprawność i pozwalają szybciej wrócić do zdrowia.

Nasz asortyment

Posiadamy niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie pozwalające oferować sprawdzony sprzęt medyczny oraz najlepsze produkty znanych i cenionych na rynku marek. 

Jesteśmy na bieżąco z rynkowymi nowościami, każdego dnia nasza baza produktów jest poszerzana o najkorzystniejsze dla pacjentów rozwiązania. Jednocześnie dbamy o atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Oferowane przez nas wyroby spełniają wymogi stawiane przez polskie i unijne prawo dotyczące wyrobów medycznych.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego ESOVIO w Krakowie.

Nasza lokalizacja

stacjonarny sklep medyczny ESOVIO

Poznaj atuty naszego sklepu

Chętnie doradzimy w wyborze

Chętnie doradzimy w wyborze

Wykwalifikowany i życzliwy personel dobierze niezbędny i dopasowany do indywidualnych potrzeb sprzęt medyczny. Służymy pomocą i doradzamy!

Nasz asortyment
Refundacja wyrobów medycznych

Refundacja wyrobów medycznych

Realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne. Istnieje również możliwość dokonania zakupu w oparciu o dofinansowanie z PFRON, MOPS, PCPR.

Refundacja NFZ
Stacjonarnie lub przez internet

Stacjonarnie lub przez internet

Sprzedaż realizujemy bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ulicy Bratysławskiej 2, jak również wysyłkowo poprzez sklep internetowy.

Sklep internetowy